Депутаттар

Шымкент қалалық мәслихаты хатшысының және тұрақты комиссия төрағаларының азаматтарды қабылдау кестесі

 

Бекназаров Нұрлан Құдиярұлы

 

Шымкент қалалық мәслихатының хатшысы

 

әр айдың бірінші және соңғы сәрсенбісі, сағат 15°°-ден 17°°-ге дейін, 142 бөлме, тел: 53-00-17.

 

САРСЕНОВ Хайрулла

Амантайұлы

Бюджет және басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың бірінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

БҰХАРБАЕВ Нұрғазы

Бақтыбайұлы

Экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың үшінші аптасының сәрсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

ҚҰРМАНБЕКОВА Гүлнар

Мамытқызы

Әлеуметтік саланы дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымы

 

әр айдың үшінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

САТҚАНБАЕВ Еркін

Тұрниязұлы

Жергілікті өзін-өзі басқару және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың төртінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

ТАШҚАРАЕВ Ғани Әбдіғаниұлы

 

Депутаттық өкілеттік, этика, әкімшілік-аумақтық құрылым мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың екінші аптасының сәрсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 


Қалалық мәслихаты хатшысының және тұрақты комиссиялардың төрағаларының қабылдау күндері мына мекен-жайда өткізіледі: Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 6, 145 бөлме.
Тел: 53-00-17, 53-00-19, 53-61-66, 53-00-02.


Шымкент қалалық мәслихаты депутаттарының азаматтарды қабылдауы

 

р/н

Депутаттың  аты-жөні

Лауазымы, қызмет орны, қабылдау күні және орны

1

 

Битеміров Мұхтар Құралұлы

 

«Зерде» ҒӨБ» ЖШС-нің бас директоры әр айдың төртінші сенбісі, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Қатын-көпір ш/а., бұрынғы ауылшаруашылығы әкімшілігінің ғимараты. тел: 45-51-21, 45-51-86.

 

2

 

Салимов Баходир Сативалдиевич 

 

«Салимов» ЖК директоры, әр айдың жұмасы, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Темірлан тас жолы, н/з, «Асем ана» ғимараты.тел: 33-16-96.

 

3

 

Үсенов Данияр Қозыбайұлы

 

«Санжар» тобы компанияларының директоры, әр айдың бірінші және екінші сенбісі, сағат 11˚˚ ден 13˚˚-ге дейін, Водоканал, Лихачев-Греков көш., н/з. тел: 32-27-05

 

4

 

Әмірбеков Талғат Әмірбекұлы

 

«Айжарык» тобы компаниясының президенті, әр айдың бірінші сейсенбісі мен бейсенбісі, сағат 15˚˚-ден 17˚˚-ге дейін, Асқаров көшесі, 5 үй, 13 пәтер. тел: 53-64-00.

 

5

 

Сыдықов Жандарбек Жақсыбекұлы

 

«Багжан-Лэнд» ЖШС директоры, әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 10˚˚-ден 12˚˚-ге дейін, Т.Рысқұлов көшесі, н/з, «Гиперхаус» СҮ, тел: 52-86-81 (ішкі нөмірі 001).

 

6

 

Нұрмаханов Ерболат Жақыпұлы

 

«Ата-Нұр Құрылыс» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Әлімқұлов көшесі, 22, тел: 54-07-47.

 

7

 

Қозбахов Шыңғыс Лесбайұлы

 

«Золото» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 09˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Т.Тәжібаев көшесі, 12А (Д.Қонаев гүлзарының бұрышы), тел. 36-71-00

 

8

 

Ташқараев Ғани Әбдіғаниұлы

 

«Мұнай Инвестмент групп» АҚ-ң  басқарма төрағасы, әр айдың бірінші сәрсенбісі,  сағат 9˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Тәуке хан даңғылы, 49, тел: 53-57-33, 53-55-11.

 

9

 

Омаров Ерлан Мамырайқанұлы

 

«Рауан» ЖШС директоры, әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 16˚˚ ден 18˚˚-ге дейін, Желтоқсан көшесі, 114, тел: 53-17-44, 53-14-75.

 

10

 

Ахметбаев Ғани Молдабекұлы

 

«Оңтүстік Қазақстан облысының ұлттық спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» КММ-нің директоры, әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі, сағат  15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Бәйдібек би даңғылы, 113, тел: 47-60-86.

 

11

 

Сатқанбав Еркін

Тұрниязұлы

№2 колледжінің директоры, әр айдың сейсенбі және жұма, сағат 14˚˚-ден 16˚˚-ге дейін, Алдияров көшесі, 38, тел: 53-01-58.

 

12

 

Сейтжанов Бауржан Серікжанұлы

 

«Стандарт цемент» ЖШС директоры, әр айдың бірінші және соңғы жұмасы, сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, 233 орам, 57 («Стандарт цемент» ЖШС әкімшілік ғимараты) тел: 49-40-02, 49-41-19.

 

13

 

Болдинова Ирина

Алексеевна

№11 А.Навой атындағы орта мектебінің директоры, әр айдың жұмасы,  сағат 15˚˚ ден 17˚˚ ге дейін, Тұрысов көшесі, 17, тел: 53-70-21.

 

14

 

Төлегенов Бекайдар Мұсаұлы

 

«Нұр Отан» партиясы Шымкент қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары, әр айдың төртінші сәрсенбісі сағат 10˚˚-ден 12˚˚-ге дейін, «Нұрсәт» ш/а., Бәйдібек би даңғылы, н/з.,  «Нұр Отан» партиясының ғимараты, тел: 36-39-11.

 

15

 

Сәрсенов Хайрулла

Амантайұлы

«Қазақстан темір жолы»  АҚ Шымкент филиалының бас инженері, әр айдың төртінші бейсенбісі сағат 17˚˚-ден 19˚˚-ге дейін. (әкімшілік ғимараты) тел: 95-33-02

 

16

 

Жаңабаев Нұркөз

Сәрсенбайұлы

«Энергоорталық-3» ЖШС-ң  директорлар кеңесінің төрағасы, Әр айдың төртінші жұмасы сағат 9˚˚-ден 11˚˚-ге дейін. Ленгер шоссесі, 5 км. н/з, «Энергоорталык-3» АҚ әкімшілік ғимараты, тел: 43-90-79.

 

17

 

Егізбаев Нұрхан Кеңесбекұлы

 

«Шымкент жасыл қала» ЖШС директоры, әр айдың бірінші дүйсенбісі сағат 09˚˚-ден 11˚˚-ге дейін, Байтұрсынов көшесі, 58 «б»/5. тел: 41-31-86, 39-25-78.

 

18

 

Тоғызбаев Мүсірәлі Таласұлы

 

Медицина колледжі директорының орынбасары

Әр айдың бірінші және соңғы бейсенбісі сағат 15:00 ден 17:00 ге дейін, «Сайрам» т/а., Юсуф Сареми көшесі, 819, Медициналық  колледжінің ғимараты. Тел: 87788939112

19

 

Тамабаев Марат Сәрсекұлы

 

«Алдияр Геотон» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 10˚˚ ден 13˚˚-ге дейін. Базаркакпа т/а., Шахайдаров көшесі, 2,

тел: 26-80-34.

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 10˚˚ ден 13˚˚-ге дейін. «Тоғыс» т/а., Арзымбетов көш., 30, тел: 26-64-03.

20

 

Жүсіпов Нұржан Жұмағұлұлы

 

«ОҚО Мамандандырылған спорт мектебі» директорының орынбасары, Әр айдың екінші сәрсенбісі сағат 15˚˚ ден 18˚˚-ге дейін.

Ақпан батыр көшесі,106, тел. 53-99-15.

21

 

Дәрменов Ермек

Аманжолұлы

«ОҚО футболдан олипиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» КММ-нің директоры, әр айдың сәрсенбісі, сағат 15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін.

Жандосов көшесі, 30, тел: 37-11-10, 31-11-81.

22

 

Ахматханов Хусанхан

Музапбарханович

Жеке кәсіпкер, әр айдың бірінші және соңғы сейсенбісі сағат 11:00 ден 13:00 ге дейін.

«Сайрам» т/а., Әмір Темір көшесі, н/з.

Сауда үйі, Автостанция жанында орналасқан.

Тел: 87013670075

23

 

Бұхарбаев Нұрғазы Бақтыбайұлы

 

«Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы» МКҚК директоры, әр айдың сейсенбісі сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін. тел: 47-60-30. 

 

24

 

Хван Евгений Михайлович

 

«Мастер фарм» ЖШС директоры, Әр айдың екінші жұмасы сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін. Сайрам көшесі, 117, тел: 49-73-60

 

25

 

Құрманбекова Гүлнар Мамытқызы

 

Шымкент қаласының жедел жәрдем станциясының бас дәрігері, әр айдың екінші бейсенбісі сағат 15˚˚-ден 17˚˚-ге дейін және әр айдың төртінші бейсенбісі сағат 18˚˚-ден  20˚˚-ге дейін. тел: 53-92-96.

 

27

 

Мейрманов Қайрат Ақмолдаұлы

 

«РОРС» ЖШС директоры, әр айдың бірінші және төртінші сенбісі, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін. Төле би көшесі, 41, тел: 55-88-12

 

 


ИНФОРМСЕРВИСТЕР

Shymkent book

Бейне

Анықтама

Бейне бақылау

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ҚАЛА КӨРСЕТКІШТЕРІ

ЖЕТІСТІКТЕР

БОЛАШАҚТЫҢ ҚАЛАСЫ

ЖОЛДАУ

ӘКІМДІК ЖИНАЛЫСТАРЫ

РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ

ИНВЕСТИЦИЯЛАР

Нөлдік төзімділік

ҚОҒАМДЫҚ КӨЛІК КЕСТЕСІ

WHATSAPP

Таза қала

ПАЙДАЛЫ СІЛТЕМЕЛЕР