Депутаттар

Шымкент қаласының мәслихат депутаттарының тізімі:

  Депутаттың аты-жөні

1

  Сұлтанова Төреайым Жолдыбайқызы

2

  Битеміров Мұхтар Құралұлы

3

  Салимов Баходир Сатыбалдиевич

4

 Үсенов Данияр Қозыбайұлы

5

 Урманов Мурад Анарбекұлы

6

 Әмірбеков Талғат Әмірбекұлы

7

 Сыдықов Жандарбек Жақсыбекұлы

8

 Нұрмаханов Ерболат Жақыпбекұлы

9

 Қозбахов Шынғыс Лесбайұлы

10

 Ташқараев Ғани Әбдіғаниұлы

11

 Омаров Ерлан Мамырайқанұлы

12

 Ахметбаев Ғани Молдабекұлы

13

 Сатқанбаев Еркін Тұрниязұлы

14

 Сейтжанов Бауыржан Серікжанұлы

15

 Болдинова Ирина Алексеевна

16

 Төлегенов Бекайдар Мұсаұлы

17

 Сәрсенов Хайрулла Амантайұлы

18

 Жаңабаев Нұркөз Сәрсенбайұлы

19

 Егізбаев Нұрхан Кеңесбекұлы

20

 Тоғызбаев Мүсірәлі Таласұлы

21

 Тамабаев Марат Сәрсекұлы

22

 Бектұрғанов Рамазан Сейдахметұлы

23

 Дәрменов Ермек Аманжолұлы

24

 Ахматханов Хусанхан Музапбарханович

25

 Бұхарбаев Нұрғазы Бақтыбайұлы

26

 Бекназаров Нұрлан Құдиярұлы

27

 Хван Евгений Михайлович

28

 Құрманбекова Гүлнар Мамытқызы

29

 Мейрманов Қайрат Ақмолдаұлы

 

Шымкент қалалық мәслихаты хатшысының және тұрақты комиссия төрағаларының азаматтарды қабылдау кестесі

 

Бекназаров Нұрлан Құдиярұлы

 

Шымкент қалалық мәслихатының хатшысы

 

әр айдың бірінші және соңғы сәрсенбісі, сағат 15°°-ден 17°°-ге дейін, 142 бөлме, тел: 53-00-17.

 

САРСЕНОВ Хайрулла

Амантайұлы

Бюджет және басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың бірінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

БҰХАРБАЕВ Нұрғазы

Бақтыбайұлы

Экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың үшінші аптасының сәрсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

ҚҰРМАНБЕКОВА Гүлнар

Мамытқызы

Әлеуметтік саланы дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымы

 

әр айдың үшінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

САТҚАНБАЕВ Еркін

Тұрниязұлы

Жергілікті өзін-өзі басқару және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың төртінші аптасының бейсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 

ТАШҚАРАЕВ Ғани Әбдіғаниұлы

 

Депутаттық өкілеттік, этика, әкімшілік-аумақтық құрылым мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы

 

әр айдың екінші аптасының сәрсенбісі, сағат 16°°-ден 18°°-ге дейін.

 


Қалалық мәслихаты хатшысының және тұрақты комиссиялардың төрағаларының қабылдау күндері мына мекен-жайда өткізіледі: Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 6, 145 бөлме.
Тел: 53-00-17, 53-00-19, 53-61-66, 53-00-02.


Шымкент қалалық мәслихаты депутаттарының азаматтарды қабылдауы

 

р/н

Депутаттың  аты-жөні

Лауазымы, қызмет орны, қабылдау күні және орны

1

 

Битеміров Мұхтар Құралұлы

 

«Зерде» ҒӨБ» ЖШС-нің бас директоры әр айдың төртінші сенбісі, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Қатын-көпір ш/а., бұрынғы ауылшаруашылығы әкімшілігінің ғимараты. тел: 45-51-21, 45-51-86.

 

2

 

Салимов Баходир Сативалдиевич 

 

«Салимов» ЖК директоры, әр айдың жұмасы, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Темірлан тас жолы, н/з, «Асем ана» ғимараты.тел: 33-16-96.

 

3

 

Үсенов Данияр Қозыбайұлы

 

«Санжар» тобы компанияларының директоры, әр айдың бірінші және екінші сенбісі, сағат 11˚˚ ден 13˚˚-ге дейін, Водоканал, Лихачев-Греков көш., н/з. тел: 32-27-05

 

4

 

Әмірбеков Талғат Әмірбекұлы

 

«Айжарык» тобы компаниясының президенті, әр айдың бірінші сейсенбісі мен бейсенбісі, сағат 15˚˚-ден 17˚˚-ге дейін, Асқаров көшесі, 5 үй, 13 пәтер. тел: 53-64-00.

 

5

 

Сыдықов Жандарбек Жақсыбекұлы

 

«Багжан-Лэнд» ЖШС директоры, әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 10˚˚-ден 12˚˚-ге дейін, Т.Рысқұлов көшесі, н/з, «Гиперхаус» СҮ, тел: 52-86-81 (ішкі нөмірі 001).

 

6

 

Нұрмаханов Ерболат Жақыпұлы

 

«Ата-Нұр Құрылыс» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Әлімқұлов көшесі, 22, тел: 54-07-47.

 

7

 

Қозбахов Шыңғыс Лесбайұлы

 

«Золото» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 09˚˚-ден 13˚˚-ге дейін, Т.Тәжібаев көшесі, 12А (Д.Қонаев гүлзарының бұрышы), тел. 36-71-00

 

8

 

Ташқараев Ғани Әбдіғаниұлы

 

«Мұнай Инвестмент групп» АҚ-ң  басқарма төрағасы, әр айдың бірінші сәрсенбісі,  сағат 9˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Тәуке хан даңғылы, 49, тел: 53-57-33, 53-55-11.

 

9

 

Омаров Ерлан Мамырайқанұлы

 

«Рауан» ЖШС директоры, әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 16˚˚ ден 18˚˚-ге дейін, Желтоқсан көшесі, 114, тел: 53-17-44, 53-14-75.

 

10

 

Ахметбаев Ғани Молдабекұлы

 

«Оңтүстік Қазақстан облысының ұлттық спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» КММ-нің директоры, әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі, сағат  15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, Бәйдібек би даңғылы, 113, тел: 47-60-86.

 

11

 

Сатқанбав Еркін

Тұрниязұлы

№2 колледжінің директоры, әр айдың сейсенбі және жұма, сағат 14˚˚-ден 16˚˚-ге дейін, Алдияров көшесі, 38, тел: 53-01-58.

 

12

 

Сейтжанов Бауржан Серікжанұлы

 

«Стандарт цемент» ЖШС директоры, әр айдың бірінші және соңғы жұмасы, сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін, 233 орам, 57 («Стандарт цемент» ЖШС әкімшілік ғимараты) тел: 49-40-02, 49-41-19.

 

13

 

Болдинова Ирина

Алексеевна

№11 А.Навой атындағы орта мектебінің директоры, әр айдың жұмасы,  сағат 15˚˚ ден 17˚˚ ге дейін, Тұрысов көшесі, 17, тел: 53-70-21.

 

14

 

Төлегенов Бекайдар Мұсаұлы

 

«Нұр Отан» партиясы Шымкент қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары, әр айдың төртінші сәрсенбісі сағат 10˚˚-ден 12˚˚-ге дейін, «Нұрсәт» ш/а., Бәйдібек би даңғылы, н/з.,  «Нұр Отан» партиясының ғимараты, тел: 36-39-11.

 

15

 

Сәрсенов Хайрулла

Амантайұлы

«Қазақстан темір жолы»  АҚ Шымкент филиалының бас инженері, әр айдың төртінші бейсенбісі сағат 17˚˚-ден 19˚˚-ге дейін. (әкімшілік ғимараты) тел: 95-33-02

 

16

 

Жаңабаев Нұркөз

Сәрсенбайұлы

«Энергоорталық-3» ЖШС-ң  директорлар кеңесінің төрағасы, Әр айдың төртінші жұмасы сағат 9˚˚-ден 11˚˚-ге дейін. Ленгер шоссесі, 5 км. н/з, «Энергоорталык-3» АҚ әкімшілік ғимараты, тел: 43-90-79.

 

17

 

Егізбаев Нұрхан Кеңесбекұлы

 

«Шымкент жасыл қала» ЖШС директоры, әр айдың бірінші дүйсенбісі сағат 09˚˚-ден 11˚˚-ге дейін, Байтұрсынов көшесі, 58 «б»/5. тел: 41-31-86, 39-25-78.

 

18

 

Тоғызбаев Мүсірәлі Таласұлы

 

Медицина колледжі директорының орынбасары

Әр айдың бірінші және соңғы бейсенбісі сағат 15:00 ден 17:00 ге дейін, «Сайрам» т/а., Юсуф Сареми көшесі, 819, Медициналық  колледжінің ғимараты. Тел: 87788939112

19

 

Тамабаев Марат Сәрсекұлы

 

«Алдияр Геотон» ЖШС директоры, әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 10˚˚ ден 13˚˚-ге дейін. Базаркакпа т/а., Шахайдаров көшесі, 2,

тел: 26-80-34.

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 10˚˚ ден 13˚˚-ге дейін. «Тоғыс» т/а., Арзымбетов көш., 30, тел: 26-64-03.

20

 

Жүсіпов Нұржан Жұмағұлұлы

 

«ОҚО Мамандандырылған спорт мектебі» директорының орынбасары, Әр айдың екінші сәрсенбісі сағат 15˚˚ ден 18˚˚-ге дейін.

Ақпан батыр көшесі,106, тел. 53-99-15.

21

 

Дәрменов Ермек

Аманжолұлы

«ОҚО футболдан олипиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» КММ-нің директоры, әр айдың сәрсенбісі, сағат 15˚˚-ден 18˚˚-ге дейін.

Жандосов көшесі, 30, тел: 37-11-10, 31-11-81.

22

 

Ахматханов Хусанхан

Музапбарханович

Жеке кәсіпкер, әр айдың бірінші және соңғы сейсенбісі сағат 11:00 ден 13:00 ге дейін.

«Сайрам» т/а., Әмір Темір көшесі, н/з.

Сауда үйі, Автостанция жанында орналасқан.

Тел: 87013670075

23

 

Бұхарбаев Нұрғазы Бақтыбайұлы

 

«Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы» МКҚК директоры, әр айдың сейсенбісі сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін. тел: 47-60-30. 

 

24

 

Хван Евгений Михайлович

 

«Мастер фарм» ЖШС директоры, Әр айдың екінші жұмасы сағат 16˚˚-ден 18˚˚-ге дейін. Сайрам көшесі, 117, тел: 49-73-60

 

25

 

Құрманбекова Гүлнар Мамытқызы

 

Шымкент қаласының жедел жәрдем станциясының бас дәрігері, әр айдың екінші бейсенбісі сағат 15˚˚-ден 17˚˚-ге дейін және әр айдың төртінші бейсенбісі сағат 18˚˚-ден  20˚˚-ге дейін. тел: 53-92-96.

 

27

 

Мейрманов Қайрат Ақмолдаұлы

 

«РОРС» ЖШС директоры, әр айдың бірінші және төртінші сенбісі, сағат 11˚˚-ден 13˚˚-ге дейін. Төле би көшесі, 41, тел: 55-88-12

 

 


ИНФОРМСЕРВИСТЕР

Shymkent book

Бейне

Анықтама

Бейне бақылау

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ҚАЛА КӨРСЕТКІШТЕРІ

ЖЕТІСТІКТЕР

БОЛАШАҚТЫҢ ҚАЛАСЫ

ЖОЛДАУ

ӘКІМДІК ЖИНАЛЫСТАРЫ

РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ

ИНВЕСТИЦИЯЛАР

Нөлдік төзімділік

ҚОҒАМДЫҚ КӨЛІК КЕСТЕСІ

WHATSAPP

Таза қала

ПАЙДАЛЫ СІЛТЕМЕЛЕР