Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының қарамағындағы ұйымдар тізімі

Мекеменің атауы

(толық)

Мекен-жайы, телефоны, эл. адресі

Директордың аты-жөні, тегі

 

Спорт түрлері

1

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Ш.Қалдаяқов көшесі, 2/7 ғимарат,

тел: 8 (7252) 56-76-83, 56-48-73

1sport-mektep@mail.ru

Ундемесов Онгарбай Салхауович

 

Бокс

Дзюдо

Еркін күрес

Әйелдер күресі

Грек-рим күресі

Каратэ-до

Кикбоксинг

Таеквондо

2

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №2 жеңіл атлетика мен велосипед спортынан балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы,

Республика даңғылы, №39/2

тел: 8 (7252) 56-31-20

gy_shg_sdusshor_2@mail.ru

 

Айтбеков Нурлан Абилдаевич

 

Жеңіл атлетика

Велоспорт

3

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №3 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Абай ауданы,

Ю.Гагарин көшесі, №22/6

тел: 8 (7252) 56-31-53

3sport-mektep@mail.ru

Сугралиев Аскарбек Агабекович

 

Жүзу

Ескек есу ж/е каноэ Үшсайыс

Семсерлесу

Бокс

Қол добы

Баскетбол

Шахмат

4

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының Ләззат Тәжиева атындағы №4 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Ерімбетов көшесі, №28

тел: 8 (7252) 47-30-15,

4sport-mektep@mail.ru

Джаксыкулов Бахытжан Ержанович

 

Шахмат

Дойбы

Тоғызқұмалақ

Баскетбол

Волейбол

Гандбол

Бокс

Қазақ күресі

Белбеу күресі

Ауыр атлетика

5

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент кәсіпқой бокс түрлері клубы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Еңбекші ауданы,

Терискей ықшам ауданы,

59 В ғимараты

тел:  8 (7252) 41-00-58

5sport-mektep@mail.ru

Каскаев Зангар Жадигерович

 

Бокс

6

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №6 теннис спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Абай ауданы,

А.Асқаров көшесі №38

тел: 8 (7252) 39-17-07

6sport-mektep@mail.ru

Князов Максат Жуманович

 

Теннис

Үстел теннисі

Бадминтон

7

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №7 футболдан балалар мен  жасөспірімдер спорт мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Алпысбаева 116

тел: 8 (7252) 44-88-20

7sport-mektep@mail.ru

Тулкиев Бауыржан Нурланович

 

Футбол

8

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №8 қысқы спорт түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы,

Желтоқсан көшесі №15/2

тел: 8 (7252) 21-43-99

8sport-mektep@mail.ru

Зиябеков Бахытжан Ордабекулы

 

Фристайл

Шорт-трек

Шайбалы хоккей

Конькимен мәнерлеп

сырғанау

Әмбебап жекпе-жек

Жазғы биатлон

9

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №9 көркем гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Қаратуы ауданы, Нұрсәт тұрғын үй алабы,

Астана даңғылы, 18А ғимарат

тел: 8 (7252) 77-05-10

9sport-mektep@mail.ru

rh.gymnastics_9@mail.ru

 

 

Юсупова Алия Махсутовна

 

Көркем гимнастика

10

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №10 күрес түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Д.Қонаев гүлзары н/ү

 тел: 8 (7252) 41-31-81

10sport-mektep@mail.ru

Мекенбаев Саян Керимбекович

 

Еркін күрес

Грек-рим

Дзюдо

Қазақ күрес

Самбо

Белбеу күресі

11

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №11 шығыс жекпе-жек түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Төлеби көшесі, №27 В

тел: 8 (7252) 53-56-25

11sport-mektep@mail.ru

Исабаев Данияр Чингизович

 

Дзюдо

Таеквондо

Каратэ WKF

Кикбоксинг

Муай-тай

Самбо

Ушу

Джиу-джитсу

Каратэ кекушинкай

12

Шымкент қаласының дене шынықтыру  және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №12 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Сайрам т.а., Ю.Сареми көшесі, №37а,

тел: 8 (7252) 26-19-07 ,

12sport-mektep@mail.ru

Маккамбаев Хасан Азатович ,

 

Бокс

Еркін күрес

Үстол теннисі

Волейбол

Баскетбол

Дюздо

Таэквондо

Пауэрлифтинг

13

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №13 ойын түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы, Абай ауданы,

Ш.Қалдаяқов көшесі №25

тел: 8(7252) 56-25-63

13sport-mektep@mail.ru

 

Бисенов Бауржан Жарилкасинович

 

Баскетбол

Волейбол

Гандбол

Кіші футбол

Стритбол

Жағажай волейболы

 

14

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №14 ату және ұқсас спорт түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент  қаласы, Еңбекші ауданы, Жибек-Жола көшесі,

43 үй

тел.: 8 (7252) 49-02-64

14sport-mektep@mail.ru

Бузауов Мурат Сансызбаевич

 

Стенд ату

Оқ ату

Садақ ату

Семсерлесу

15

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №15 жекпе-жек түрлерінен кешенді олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент  қаласы,

Әл-Фараби ауданы,

Қазбек би көшесі, №109

тел: 8 (7252) 54-00-88

15sport-mektep@mail.ru

Байдуашов Ермек Сатыбалдыевич

 

Дзюдо

Каратэ-до

Таеквондо

Еркін күрес

Самбо

Кикбоксинг

Грек-рим күресі

Әйелдер күресі

Құзға өрмелеу

Стенд ату

 

16

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №16 гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Шымкент  қаласы, Абай ауданы,

Павлова көшесі №16 А үй

тел: 8 (7252) 56-30-76

16sport-mektep@mail.ru

Амирбеков Тимур Шертаевич

 

Спорттық гимнастика

Батуттық гимнастика

Спорттық акроботика

 

17

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №17 футболдан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Жандосов көшесі, 30

 тел: 8 (7252) 37-11-10, 37-11-81

17sport-mektep@mail.ru

 

 

Дарменов Ермек Аманжолович

 

Футбол

Кіші футбол

Жағажай футболы

Футзал

18

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №18 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Шымкент қаласы,

С.Жандосов көшесі 40\1

тел: 8 (7252) 36-12-04

18sport-mektep@mail.ru

Мергенбаев Дүйсенбай Қалдыбекұлы

 

Дзюдо

Еркін күрес

Грек-рим күресі

Грэпплинг

Каратэ-до

Садақ ату

Таеквандо\WT\

Волейбол

Баскетбол

Регби

Қол күрес

19

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының №19 мүгедектерге арналған спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Шымкент қаласы,

Театр көшесі №31

тел: 8 (7252) 31-05-07

19sport-mektep@mail.ru

Аблаев Музрафша-Жахангир Исакович

 

Суға жүзу

Жеңіл атлетика

Үстел тенисі

Күштік атлетизм

Отырып ойн.волейбол

Тұрып ойн.волейбол

Арбадағы би

Садақ ату

Оқ ату

Параканоэ

Шахмат

Тоғызқұмалақ

Дойбы

Еркін күрес

Грек-рим күресі

Футбол

Шағын футбол

Баскетбол

20

Шымкент қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының. №20 ауыр атлетикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Шымкент қаласы, Абй ауданы,

 Театр көшесі №31 үй 

тел: 8 (7252) 56-15-01, 56-15-03

20sport-mektep@mail.ru

Жилкибаев Мурат Амангельдиевич

 

Ауыр атлетика

Пауэрлифтинг

21

Шымкент қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының кешенді жоғары спорт шеберлігі мектебі» мемлекеттiк коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Қазиев көшесі 4А,

тел: 8 (7252) 36-34-80

shvsm_gkkp@mail.ru

Елшиев Балғабай Тезекбайұлы

 

Бокс

Велоспорт

Жеңіл атлетика

Құзға өрмелеу

Оқ ату

Пауэрлифтинг

Стенд ату

Садақ ату

Спорттық гимнастика Спорттық акробатика ж/е акробатикалық жолақта секір

Фристайл.

22

Шымкент қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының жоғары спорт шеберлігі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қ.

Төле би көш. 21

тел: 8 (7252) 77-11-67

shvsm-shymkent@mail.ru

 

Макаров Андрей Юрьевич

Каратэ

Муай тай

Дзюдо

Байдарка мен каноэде есу

Грек-рим күресі

Еркін күрес

Аралас жекпе-жек түрлері (ушу, самбо, әскери самбо, жекпе-жек сайысы, жауынгерлік аралас жекпе-жегі(ММА), джиу-джитсу)

Кикбоксинг

Таеквондо

Қол күресі

Ауыр атлетика

23

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының

«Қазығұрт» спорт ойын түрлері клубы» мемлекеттiк коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы,

Мәделі Қожа көшесі №1,

тел: 8 (7252)  36-32-22

kazygurt-club@mail.ru

Қожанов Рүстембек Құлбекұлы

 

Волейбол /ерлер, әйелдер командасы/

Баскетбол   /ерлер, әйелдер командасы/

Гандбол /ерлер, әйелдер командасы/

Футбол  /әйелдер командасы/

24

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік» футбол Академиясы-Клубы» мемлекеттiк коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Шымкент қаласы,

Мәделі Қожа көшесі, 1.

тел: 8 (7252)  29 20 05

k.a.f17@mail.ru

Шкарин Евгений Иванович

 

Футбол

25

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының

«Қажымұқан атындағы орталық стадионы»  мемлекеттiк коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Мадели Қожа 1 А

тел: 8 (7252) 36-51-66,36-50-93

 

Ордабаев Курманбек Досжанович

 

 

26

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының

«Жеңіл атлетикалық спорт кешені» мемлекеттiк коммуналдық

қазыналық кәсіпорны

Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Қазиев көшесі, 2а

тел: 8 (7252) 36-52-83

Абдусаттаров Омирали Турмаханович

 

Жеңіл атлетика

Президенттік көпсайыс

27

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Орталық су-спорт кешені» мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Шымкент қаласы, Әл-Фараби,

 Қазиев көшесі 2В

тел: 8 (7252) 36-52-97

gkkp_cvsk_uko@mail.ru

Алихан Абдижамил Алиханұлы

 

Жүзу

28

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының Олимпиада резервін даярлау орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Мадели қожа ғимарат 1

тел: 8 (7252) 53-94-75

Туманбаев Бауржан Калмухамедович

 

 

 

Еркін күрес

Грек-Рим күресі

Әйелдер күресі

Жеңіл атлетика

Ауыр атлетика

Пауэрлифтинг

Бокс

Таэквандо

Каратэ-до

Дзюдо

29

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының ұлттық және ат спорт түрлері бойынша кешенді спорт клуб» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы,

Байдібек би даңғылы

№113 ғимарат.

Ulttyq_sport_shymkent@mail.ru

Жабаев Нұрлан Жанпейсулы

 

Тоғызқұмалақ

Қазақ күресі

Асық ату

Белбеу күресі

Көкпар

Бәйге

Жамбы ату

Саят

Аударыспақ

Теңге ілу

 Конкур

30

Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Шымкент қаласының дәрігерлік-дене шынықтыру диспансері» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шымкент қаласы,

Әлімбетов көшесі, 45

тел: 8 (7252) 21-07-23

Gordisp18@mail.ru

Долбилова Ирина Семеновна

 

 

31

 «Ордабасы» кәсіби футбол клубы» акционерлік қоғамы

Шымкент қаласы,

Мәделі қожа көшесі №1

тел: 8 (7252)  36-53-90,36-50-17

 

Катаев Нұржан Жолынбекұлы

Футбол


ИНФОРМСЕРВИСТЕР

Shymkent book

Бейне

Анықтама

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ЖЕТІСТІКТЕР

БОЛАШАҚТЫҢ ҚАЛАСЫ

БИЗНЕС

ЖОЛДАУ

РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ

СТАНДАРТТАУ

НҰРЛЫ ЖЕР

Нөлдік төзімділік

ҚОҒАМДЫҚ КӨЛІК КЕСТЕСІ

WHATSAPP

Таза қала

ПАЙДАЛЫ СІЛТЕМЕЛЕР