2020 жылғы наурыз айында Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасына қарасты мекемелерде өтетін іс-шаралардың КЕСТЕСІ

 

Іс-шараның аты

Мерзімі

Өтетін орны

Жауаптылар

 

«Ж. Шанин атындағы қалалық академиялық қазақ драма театры»

 

1

Премьера

С. Жүнісов

«Жаралы гүлдер» драма

театр

  сахнасы

 

11, 12, 26 наурыз

сағат.:19.00

Қ. Қарғабаев

2

М. Шаханов

«Танакөз»

поэтикалық драма

театр

 сахнасы

 

24 наурыз

сағат.:17.00

 

Қ. Қарғабаев

3

Р. Отарбаев

«Бас» драма

театр

 сахнасы

31 наурыз

сағат.:19.00

Қ. Қарғабаев

 

«Қалалық орыс драма театры»

 

4

Премьера

У. Шекспир

«Гамлет» трагедия

 

театр

сахнасы

06, 07, 08, 14, 21, 28 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

5

Қ. Жандарбеков атындағы

Жетісай драма театры

С. Қасымбек

«Әттең шіркін өмір-ай» комедия

театр

сахнасы

11 наурыз

сағат.:12.00

           14.00

И. Вербицкий

6

А. Чехов

«Карусель» өмір оқиғасы

театр

сахнасы

13 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

7

М. Бартенев

«Храбрый заяц» ертегісі

театр

сахнасы

15 наурыз

сағат.:11.00

И. Вербицкий

8

Н. Садурдың

«Паночка» мистикалық драма

театр

сахнасы

20 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

9

В. Орлов

 «Золотой цыпленок» ертегі

театр

сахнасы

22 наурыз

сағат.:11.00

И. Вербицкий

10

Ж. Б. Мольер

«Лекарь поневоле» комедия

театр

сахнасы

22 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

11

В. Ежов, Г. Чухрай

«Баллада о солдате» драма

театр

сахнасы

27 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

12

С. Астраханцев

«Маленькая история о Маленьком Муке» ертегі

театр

сахнасы

29 наурыз

сағат.:11.00

И. Вербицкий

13

А. Коровкин

«Палата бизнес-класса» комедия

театр

сахнасы

29 наурыз

сағат.:19.00

И. Вербицкий

 

            «Қалалық әзіл-сықақ және сатира театры»

                                                                                                 

14

Премьера

Б. Жакиев

«Әке тағдыры» драма

театр

 сахнасы

 

12 наурыз

сағат.:15.00

25 наурыз

сағат.:18.00

26 наурыз

сағат.:17.00

27 наурыз

сағат.:18.30

Б. Әмірқұлов

 

«Қалалық қуыршақ және жасөспірімдер театры»

 

15

М. Супонин

«Сотқар ешкі»

театр

 сахнасы

01 наурыз

сағат.:12.00

А. Спанов

 

16

А. Алтынбеков

 «Дара тұлға» поэтикалық драма

театр

 сахнасы

04, 27 наурыз

сағат.:16.00

А. Спанов

 

17

Г. Ландау

«Заяц, лиса и петух»

театр

 сахнасы

08 наурыз

сағат.:12.00

А. Спанов

 

18

М. Ахманов

«Алдар көсенің айласы»